Salı , 26 Eylül 2017
Son Dakika
Anasayfa » 2017 » Mart

Aylık Arşiv: Mart 2017

Ayşebacı Minibüsleri Modernleşecek

Ayşebacı Minibüsleri Modernleşecek :Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin 2015 yılında başlattığı toplu taşımada yenileme ve dönüşüm çalışmaları devam ediyor. Yenileme çalışmaları kapsamında Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un katıldığı toplantıda Ayşebacı hattında hizmet veren minibüslerin modernleştirilmesi için anlaşma sağlandı. Başkan Uğur’un makamında yapılan toplantıya Koçaslanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdür Adil Aydın, BESOB Başkanı Fehmi Erdem, Şöförler Odası Başkan ... Devamını Oku »

Şanlıurfa Büyükşehir’den 3 Katlı Köprülü Kavşak

Şanlıurfa Büyükşehir’den 3 Katlı Köprülü Kavşak :Kent merkezi ile havaalanı arasında ışıksız trafik akışını sağlamak amacıyla 7 ayrı köprülü kavşak yapımını hedefleyen, bu kapsamda Diyarbakır karayolunda 2 adet köprülü kavşağı tamamlayarak hizmete sunan büyükşehir belediyesi, üçüncü köprülü kavşağı Karaköprü İlçesi Kolsuzoğlu Bulvarı’na keşisen alanda yapmak için çalışma başlattı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Yolu üzerinde yapımını tamamladığı 15 Temmuz Demokrasi ve ... Devamını Oku »

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor

Fuji Heavy Industries Ltd. Şirketinin Adı Subaru Corporation Olarak Değişiyor :Fuji Heavy Industries Ltd. şirketi (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adını Subaru Corporation olarak değiştiriyor. Fuji Heavy Industries Ltd. (FHI), 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirket adının Subaru Corporation olarak değiştirildiğini duyurdu. Değişikle ilgili Ebisu, Tokyo’daki Genel Merkez binasında ve Japonya’da bulunan ... Devamını Oku »

Fahri Kayahan’da Son Rötuşlar

Fahri Kayahan’da Son Rötuşlar : Malatya Büyükşehir Belediyesi Yeşilyurt yolu ile Çevre yolunu birleştiren3 kilometreuzunluğundaki Fahri Kayahan Bulvarında sürdürdüğü değişim-dönüşüm ve yenileme çalışmalarında sona yaklaştı. Altyapısı baştan aşağı yenilenen, yağmur suyu drenaj kanalları yapılan Fahri Kayahan Bulvarında üst yapı çalışmaları da tamamlandı. Ağaçlandırma, yeşillendirme, aydınlatma çalışmalarını da tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, yolu ortadan ikiye bölen kanal üzerine yaya geçiş köprülerini ise ... Devamını Oku »

İkizce-Devecik Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

İkizce-Devecik Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı : Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte il genelindeki yol yatırımlarını hızlandıran Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçe merkeziyle Devecik Mahallesi arasındaki 4,7 km’lik güzergâhta sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Başkan Enver Yılmaz, 2017 yılı sıcak asfalt çalışma programı kapsamında daha önce altyapısı hazırlanan yolun 950 m’lik kısmına sıcak asfalt döküldüğünü ve geriye kalan 3 bin 750 m’lik ... Devamını Oku »

Pirhasanlar grup yolu genişletiliyor

Pirhasanlar grup yolu genişletiliyor :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı yollarını modernize etmeye devam ediyor. Bir yandan Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinde sıcak asfalt çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, diğer yandan Pirhasanlar grup yolunu genişleterek asfalta hazırlıyor. Büyükşehir Belediyesi, Pirhasanlar Mahallesi’nin kanayan yarasına derman oluyor. Grup yollarının dar ve tehlikeli olmasından dertli vatandaşların sesine Başkan Menderes Türel kulak verdi. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Başkan ... Devamını Oku »