Salı , 26 Eylül 2017
Son Dakika
Anasayfa » 2017 » Nisan

Aylık Arşiv: Nisan 2017

Diyarbakırda asfaltlanan cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziliyor

Diyarbakırda asfaltlanan cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziliyor :Yayaların ve araçların yolları daha rahat ve güvenli bir şekilde kullanabilmesi amacıyla çalışmalarına devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, asfaltı tamamlanan cadde ve sokaklara yol çizgileri çiziyor. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yayaların ve araçların bulvar, cadde ve sokaklarda daha güvenli ulaşım sağlayabilmesi için başlattığı yol çizgisi çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltlanan Rızvanağa ... Devamını Oku »

Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor : Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde altyapısını tamamladığı yollarda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 20 yıl önce döşenen ve özelliğini kaybeden beton parkeleri sökerek altyapıyı da elden geçiren Büyükşehir Belediyesi, uyguladığı sıcak asfaltla vatandaşların takdirini kazanıyor. ORDU, YOL ÇALIŞMALARINDA ÖRNEK İL OLDU 19 ilçenin tamamında yoğun yatırım programı yürüten Büyükşehir, Altınordu’da araç trafiğinin yoğun ... Devamını Oku »

Boztepe Yolunda Taş Duvar İmalatları Başladı

Boztepe Yolunda Taş Duvar İmalatları Başladı : Ordu Büyükşehir Belediyesinin şehrin en önemli turizm merkezlerinden olan Boztepe’ye ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla başlattığı çalışmalar devam ediyor. 15 m genişliğinde ve 3 şeritli olacak şekilde yüksek standartlara kavuşturulacak Boztepe yolunda genişletme çalışmaları sürerken taş duvar imalatları da başladı. 1,5 KM YOL GENİŞLETME VE 850 M TAŞ DUVAR İMALATI YAPILDI Boztepe Teleferik İstasyonu’ndan Nizamettin ... Devamını Oku »

Konya Büyükşehir’den Sürücülerin Hayatını Kolaylaştıran Uygulama

Konya Büyükşehir’den Sürücülerin Hayatını Kolaylaştıran Uygulama :Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanıma sunulan Mobil Konya Uygulaması, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son olarak Mobil Konya Uygulamasına eklenen “Otopark Bul” özelliği sayesinde sürücülerin otopark bulması kolaylaşıyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, sürücülerin park yeri bulmasını kolaylaştırmak için yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Büyükşehir tarafından kullanıma sunulan IOS ve Android işletim sistemi uyumlu Mobil Konya ... Devamını Oku »

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı

İlk Adım Köprüsü genişletme çalışması başladı :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentte trafik akışını rahatlatacak projeleri uygulamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında dar yollar ve köprüler genişletilerek trafiğin rahatlaması sağlanıyor. Bu kapsamda İzmit Sanayi Mahallesi’nde yer alan İlk Adım Köprüsü genişletilme çalışmaları başladı. Mevcut köprünün yanına yapılacak yeni köprüyle Kullar’a ve sanayi bölgesine giriş çıkışlar rahatlayacak. 17 METRELİK KÖPRÜ Çalışma kapsamında bir yandan ... Devamını Oku »

Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı Arasında Aslfalt Onarım Çalışması

Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı Arasında Aslfalt Onarım Çalışması :İstanbul Büyükşehir Belediyesi yol-bakım çalışmaları kapsamında D – 100 karayolu güzergâhında Uzunçayır Kavşağı – Altunizade Kavşağı arasında asfalt onarım çalışmasına başlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ulaşım alanında yaptığı çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda, 28-29-30 Nisan 2017 tarihlerinde, gece saat 23.00 – 06,00 saatleri arasında D – 100 karayolu güzergâhında Uzunçayır Kavşağı – ... Devamını Oku »