Salı , 26 Eylül 2017
Son Dakika
Anasayfa » 2017 » Temmuz

Aylık Arşiv: Temmuz 2017

TÜPRAŞ Kavşağında son rötuşlar

Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, trafik yoğunluğunun olduğu yerlerdeki sinyalizasyon yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Vatandaşlardan gelen taleplerin yanı sıra tespit edilen noktalara anında müdahale eden ekiplerimiz, vakit kaybetmeden gerekli önlemleri alıyor. Özgürlük Bulvarı üzerinde bulunan TÜPRAŞ Kavşağında mahalle sakinleri ve esnaftan gelen talepleri değerlendiren Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, anılan yerin sinyalizasyon sistemini yeniledi. Tüpraş Kavşağındaki ... Devamını Oku »

Eyyübiye Kırsalında Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye ilçesine bağlı yollarda yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, çalışma kapsamında toplamda 187 kilometrelik yeni asfalt serimi gerçekleştirecek. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Eyyübiye İlçesinde başlattığı 1. ve 2.i kat sathi asfalt serimini sürdürüyor. Asfalt çalışmasına katılan ekip, sıcak havaya rağmen vatandaşların mağdur olmaması için özverili bir ... Devamını Oku »

Ulus Caddesi’nde yeni düzenleme

Denizli Büyükşehir Belediyesinin üst yapı çalışmalarına başladığı Ulus Caddesi’nde refüj ile kaldırımlarda trafik akışını engelleyen, çalışmalar esnasında kuruyan, yaya ve sürücülerin can güvenliğini tehdit eden ağaçlar, sökme ve dikme makinesi kullanılarak zarar verilmeden yeni yerlerine taşındı. Çamlık, Adalet, İncilipınar, Sevindik, Eskihisar, Akvadi gibi Türkiye’nin en büyük yeşil alanlarını Denizli’ye kazandıran Denizli Büyükşehir Belediyesi, Ulus Caddesi’nde başlattığı üst yapı çalışmaları kapsamında ... Devamını Oku »

Ortaköy Mahallesi sıcak asfaltla tanıştı

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’da yıllarca asfalt yüzü görmemiş mahalleleri asfaltla tanıştırmaya devam ediyor. Büyükşehir ekipleri, Gündoğmuş’un Ortaköy Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna asfaltsız yol bırakmamak için gece gündüz çalışıyor. Son olarak sıcak asfalt sevinci yaşayan adreslerden birisi de Gündoğmuş’a bağlı Ortaköy Mahallesi oldu. BİR İLKİ YAŞIYOR Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ... Devamını Oku »

Alaşehir’in Yeni Terminali Açılış İçin Gün Sayıyor

Kentin ihtiyaçları noktasında dev yatırımları bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de yapımına başladığı şehirlerarası otobüs terminalinde inşaat çalışmaları tamamlandı. Kısa süre içerisinde hizmete girmesi planlanan terminal modern görümüyle Alaşehir’e çok yakıştı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de geçtiğimiz aylarda yapımına başladığı ve ilçedeki en büyük yatırımı olması nedeniyle de dikkat çeken şehirlerarası otobüs terminalinde inşaat çalışmaları tamamlandı. Büyüyen Alaşehir’in ihtiyaçlarına ... Devamını Oku »

Manisa’da Sıcak Asfalt Çalışmaları Hız Kesmiyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sıcak asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Şehzadeler ilçesi Tekeliler ayrımından başlayarak Yunusemre ilçesi Üçpınar güzergâhına uzanan yolun önemli bir kısmı sıcak asfaltla buluşuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ile birlikte Tekeliler ile Üçpınar Mahalleleri arasında sürdürülen sıcak asfalt çalışmalarını inceledi, asfalt ekibiyle bir araya geldi. Yol ... Devamını Oku »