Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 27. Gaziantep » 120 Bin Metre Küp Eski Asfaltı Geri Dönüşümde Kullandı
120 Bin Metre Küp Eski Asfaltı Geri Dönüşümde Kullandı

120 Bin Metre Küp Eski Asfaltı Geri Dönüşümde Kullandı

Şehrin değişik alanında alt ve üst yapı çalışmaları yapan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, cadde ve sokaklardan kazıdığı eski asfaltları geri dönüşümde değerlendiriyor.

Sokak ve caddelerde tahrip olan 120 bin metreküp asfaltı sökerek yerine yeni asfalt yapan Büyükşehir Belediyesi, eski asfaltları ise geri dönüşümde köy yollarında değerlendiriyor.

Bu kapsamda; Karataş Mahallesindeki cadde ve sokakların eski asfaltını söken Büyükşehir Belediyesi, yerine 10 bin ton yeni asfalt döktü. Yıpranan ve eskiyen caddenin asfaltını tamamen değiştiren Büyükşehir Belediyesi, cadde üzerine 78 adet de yağmur suyu ızagarası yerleştirdi.

ANA ARTERLERİN TAMAMI YENİLENİYOR

Diğer yandan ana arterlerin tamamında modifiye asfalta geçen Büyükşehir Belediyesi, buradan çıkan eski asfaltları da revize ederek geri dönüşümde kullanıyor.

İstasyon Caddesi’nden Burç Kavşağı’ndan kadar olan 10 kilometrelik alanda modifiye asfalt serimi yapıldı.

Gaziantep’in en işlek cadde ve bulvarlarından olan Muammer Aksoy Bulvarı, Zübeyde Hanım Bulvarı, Bahriye Üçok Bulvarı, Abdülkadir Aksu Bulvarı, Ünversite Bulvarı’ndaki eski asfalt sil baştan sökerek yerine yenisini yaptı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*