Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 14. Bolu » 13 yıllık hayal: SEDAŞ içi yol
13 yıllık hayal: SEDAŞ içi yol

13 yıllık hayal: SEDAŞ içi yol

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kalıcı Konutlar mevkiinde yapılan çalışmalar havadan görüntülendi. Drone ile çekilen görüntülerde “SEDAŞ içi yol” ile yeni yapılan dev “dönel kavşak” ilk kez havadan görüntülenirken, bölge için önemi de gözler önüne seriliyor.

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce Kalıcı Konutlar mevkiinde başlatılan altyapı, üstyapı ve yol çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Kuzeyden başlanılarak güneye doğru ilerleyen çalışmalarda ekipler İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı’nın tüm altyapı ve üstyapısını sil baştan yenileyerek yolu trafiğe açarken, kalan kısmının tamamlanması için de yoğun mesai harcıyor.

13 yıllık hayal gerçek oldu

Güneyde birbirinden önemli çalışmalara imza atan ekipler SEDAŞ içinden yeni bir yol açarak bölge için büyük bir hayali gerçekleştirdi. SEDAŞ içi yolun açılması ile birlikte Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın 13 yıllık hayali de gerçeğe dönüştü.

40 metrelik dönel kavşak yapıldı

Ekipler ayrıca Necdet Gören Caddesi, İzzet Baysal Devlet Hastanesi Bulvarı ve Mehmet Akif Ersoy Bulvarı’nın kesiştiği noktaya da 40 metre çapında dev bir dönel kavşak inşa etti.

Sedaş içi yol ve dönel kavşak havadan görüntülendi

Üç önemli güzergâhı birbirine bağlayan dönel kavşak için belediye ekiplerince yürütülen çalışmalarda artık sona gelinirken, bölge ise havadan görüntülendi. Drone ile görüntülenen çalışmalarda ekipler, peyzaj ve hafriyat çalışmaları gerçekleştirerek diğer yandan yolu asfaltlıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*