Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » 2 Mahallenin Yoluna 12 Bin Metrekarelik Kilit Parke
2 Mahallenin Yoluna 12 Bin Metrekarelik Kilit Parke

2 Mahallenin Yoluna 12 Bin Metrekarelik Kilit Parke

2 Mahallenin Yoluna 12 Bin Metrekarelik Kilit Parke :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’nın Kozan ve Avdan Mahallelerinin kullandığı mezarlık yolunda 12 bin metrekarelik kilit parke taşı döşeme çalışması başlattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’da çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Soma’nın Kozan ve Avdan Mahallelerinin kullandığı mezarlık yolunda kilit parke taşı döşeme çalışması başlattı. Devam eden çalışmayı Soma Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım da yerinde inceledi.

Çalışma hakkında bilgiler aktaran Yıldırım, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde Soma gelişmeye devam ediyor. İlçemizde asfalt çalışmalarının yanı sıra parke taş döşeme çalışmaları da yaparak vatandaşlarımıza konforlu ulaşımı sağlıyoruz. Bu kapsamda da Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Kozan ve Avdan Mahallelerinin kullandığı mezarlık yolunda 12 bin metrekarelik kilit parke taş döşeme çalışması başlatıldı” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*