Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » 43 Derecede Asfalt Serimi
43 Derecede Asfalt Serimi

43 Derecede Asfalt Serimi

43 Derecede Asfalt Serimi :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfaltlama ekipleri, aralıksız sürdürdükleri çalışmalarda 43 dereceye varan sıcaklıkta asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Yaz dönemi hizmetlerinde aksama yaşanmaması için Belediye ekipleri her türlü hava koşullarını değerlendirerek çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Artan sıcaklara rağmen Belediye asfalt ekipleri, planlanan hizmetleri takvime uygun olarak gerçekleştirip 43 derece sıcaklıkta çalışıyor.

Hava sıcaklıklarının artmasına rağmen çalışmalarını sürdüren ekipler, önce bozulan cadde ve sokakların asfalt zeminini tıraşlayıp ardından asfalt serimini gerçekleştiriyor. Kültür Mahallesinde yoğunlaşan çalışmalarda Fen İşleri ekipleri, 2626, 2605 ,2607, 2634, 2636. sokakların asfalt serimini tamamladı.

Ramazan Bayramından sonra yürütülen 1 haftalık çalışmalarda 2230 ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı 8 kişilik yol temizlik ekipleri tarafından, süpürge makinesi, kepçe ve kamyonla yollar temizlendikten sonra asfalt ekipleri devreye girerek 1 finişer,1 kepçe,1 silindir, 2 kepçe,1 mini kepçe ve 8 adet kamyon ile asfalt serim işini tamamlıyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*