Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Abbaslar Mahallesi Grup Yolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor
Abbaslar Mahallesi Grup Yolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Abbaslar Mahallesi Grup Yolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yol yapım ve onarım çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda Dulkadiroğlu İlçesi sınırlarında bulunan Abbaslar Mahallesi Grup Yolunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Geçen yıl bir kısmı asfalt çalışması yapılan yolda şu anda bir taraftan filler serimi ve sıkıştırması alt yapı çalışmaları devam ediyor.

Alt yapı çalışmaları tamamlanan 3 kilometrelik kısmında asfalt çalışmasına başlanılan yolun diğer 3 kilometrelik kısmında ise dolgu ve zemin sağlamlaştırma çalışları sürüyor.

Abbaslar Mahallesinden sonra ise 6 kilometrelik yolda da dolgu ve zemin iyileştirme çalışmalarına devam ediliyor.

Bu çalışmaların ardından Abbaslar Grup Yolunda asfalt çalışmalarına başlanılacak. Asflat çalışmaları tamamlandığında bu grup yolunda 10 metre eninde 12 kilometre uzunluğundaki bölümde asfalt çalışmaları tamamlanmış olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*