Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Ahmetli Yollarına Rötuş
Ahmetli Yollarına Rötuş

Ahmetli Yollarına Rötuş

Ahmetli Yollarına Rötuş :Yaz mevsimin gelmesi ve asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi, yol yapım, yama, bakım ve onarım çalışmalarına hız kazandırdı. Kış mevsiminde yoğun yağışların Ahmetli yollarında meydana getirdiği yıpranma ve bozulmalar Yol Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ortadan kaldırıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Ahmetli ilçesi Dereköy Mahallesi’nde yol yama ve bakımları gerçekleştirdi. Çalışma iki farklı ekiple gerçekleşti. Bir ekip yolların şarampol bakımını gerçekleştirirken, diğer ekip ise yama ve asfalt serme işlemi yaptı. Çalışmaları Ahmetli Koordinasyon İşleri Müdürü Orçun Abalı da mahalle sakinleri ile birlikte yakından takip etti. İlçe merkezi ile Dereköy Mahallesi arası, piknik alanı yolu ve mahalle girişindeki muhtelif noktalarda gerçekleşen çalışmalar ile yol üzerindeki pürüz ve sorunlar ortadan kaldırıldı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, şarampol bakımı, yol yama bakım ve onarımlarına devam edileceğini söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*