Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Akçadağ’da Altyapı Tamam
Akçadağ’da Altyapı Tamam

Akçadağ’da Altyapı Tamam

Akçadağ’da Altyapı Tamam :Malatya Büyükşehir Belediyesi, altyapı şebeke çalışmaları tamamlanan Akçadağ ilçesinde yol çalışmalarına başladı. Baharla birlikte yol çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, içme suyu ve kanalizasyon şebeke hatları tamamlanan Akçadağ ilçesinin yollarını standartlara uygun hale getiriyor. İlçe merkezinde MASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmaları sonucunda bozulan cadde ve sokaklarda bakım-onarım ve asfalt öncesi yol altyapı çalışmaları yapılıyor.

Merkezde stabilize malzeme serimi

İlçe merkezinin önemli ulaşım yükünü çeken toplam3 kilometreuzunluğundaki, Hükümet ve Ören caddelerine asfalt öncesi stabilize malzeme serimi yapıldı. Serme-sıkıştırma işlemlerinin yapıldığı caddeler asfalta hazır hale getirildi.

Kutangölü yolunda asfaltlama çalışması

Kayseri-Malatya karayolunu, Akçadağ ilçe merkezine bağlayan4.6 kilometreuzunluğundaki Kutangölü mahalle yolunda ise bakım onarım çalışması yapılıyor. Kısmi sıcak asfalt seriminin yapıldığı yol, Akçadağ ilçesinin de en önemli yol ağlarından bir tanesi.

Kırsalda yol altyapı çalışmaları

Büyükşehir Belediyesi Akçadağ ilçesine bağlı Yağmurlu ve Ilıcak mahallelerinde de asfalt öncesi yol altyapı çalışmaları yapıyor. Çalışmalar kapsamında Yağmurlu mahallesi ile Toraman sokakta2.5 kilometrealtyapı çalışması tamamlandı. Ilıcak, Ekencilik ve Avşaroğlu sokaklarında 3 kilometrelik bölümde ise çalışmalar devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*