Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Akçadağ’da Asfaltlama Çalışması
Akçadağ’da Asfaltlama Çalışması

Akçadağ’da Asfaltlama Çalışması

Akçadağ’da Asfaltlama Çalışması :Malatya Büyükşehir Belediyesi Akçadağ ilçesinin en büyük mahallesi olan Doğanlar mahallesinde asfalt çalışmalarını büyük oranda tamamladı.

Doğanlar mahallesinin ulaşım problemlerinin tamamına yakınını ortadan kaldıran Büyükşehir Belediyesi, mahallede toplam 7 kilometrelik asfalt çalışması yaptı. Söz konusu mahallede kalan bazı yerlerin ise altyapı çalışmaları yapıldıktan sonra asfaltlanacağı kaydedildi.

Yapılan asfalt çalışmalarından son derece memnun olduklarını belirten mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler. Doğanlar’ın bütün sokaklarının asfaltlandığını ifade eden vatandaşlar, “Büyükşehir Belediyemiz uzun zamandır yolumuzda çalışıyordu. Yollarımız pırıl pırıl oldu. Toz, çamur yok. Bayramda gelen misafirlerimiz yolda çok memnun kaldılar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.

Büyükşehir Belediyesi, Akçadağ ilçesinde daha önce ilçe merkezinde bazı caddeler ile Ören ve Bölüklü mahallelerinde toplam 16 kilometrelik asfalt çalışması yapmıştı. Büyükşehir Belediyesi altyapı çalışmalarının tamamlandığı yine birçok mahallede de asfalt çalışması yapacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*