Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Akçakalede Acil Servis Yolu Asfaltlanıyor
Akçakalede Acil Servis Yolu Asfaltlanıyor

Akçakalede Acil Servis Yolu Asfaltlanıyor

Akçakalede Acil Servis Yolu Asfaltlanıyor :Akçakale’de İlçe Devlet Hastanesi güzergâhında yer alan 2500 mt uzunluğundaki acil servis yolu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından asfaltlanıyor.

Akçakale’de ambulansların kullandığı acil servis yolunu gece mesaisi yaparak asfaltlayan, yolu çamurdan ve çukurdan kurtaran Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne Akçakaleliler teşekkür etti.

Yolu asfaltı olmayan, çamur ve çukur içersindeki yolda önce altyapı hizmetlerini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri ardından acil servis yolunu asfalta hazırladı. Hazırlıkların tamamlanması ile birlikte yolu, gece mesai yaparak asfaltlayan ekipler, ilçede trafik sıkışıklığına neden olmadan çalışma yürütüyor.

HABUR’DAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Akçakaleli Halil Habur, “Akçakale’de yaşıyorum. Cadde üzerinde esnaflık yapıyorum. Bu yolumuz eskiden çamur idi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu gece saatinde bize asfalt hizmeti sunuyorlar. Hizmetin ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Nihat Çiftçi ve tüm ekibine teşekkür ediyorum. Bize çamurdan ve çukurdan kurtardılar. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*