Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Akhisar’da yön levhaları yenileniyor
Akhisar’da yön levhaları yenileniyor

Akhisar’da yön levhaları yenileniyor

İl genelinde yönlendirme levhalarını yenilemeye devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da da bu çalışmasını sürdürdü. Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından tamamlanan levha çalışmaları, özellikle sürücülerden tam not aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar’da eskiyen ve yön levhası olmayan mahallelerde çalışmalara devam etti. Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Akhisar ilçesine bağlı mahallelerde trafik levhalarını baştan sona yeniledi. Kış ayları girmeden il bütününde tüm levhaların yenileneceğini dile getiren Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, “Vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamaması nedeniyle başlattığımız bu çalışmalar kapsamında ekiplerimiz belli bir program çerçevesinde ilimiz genelinde tüm levhaları yenileyecek. Şu ana kadar bu konuyla ilgili çalışmalarımızı birkaç ilçemiz dışında büyük ölçüde tamamladık. Ulaşım Dairesi Başkanlığı olarak ulaşımda konforun ve güvenliğin arttırılması noktasında çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*