Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Alanya Belediyesi’nden Yaylalarda Asfalt Seferberliği
Alanya Belediyesi’nden Yaylalarda Asfalt Seferberliği

Alanya Belediyesi’nden Yaylalarda Asfalt Seferberliği

Alanya Belediyesi’nden Yaylalarda Asfalt Seferberliği :Alanya Belediyesi bu yılki yatırım programı dahilinde ilçe genelinde sıcak asfalt çalışmasını sürdürüyor.

Merkezden mahallelere ve yaylalara uzanan yatırım programı çerçevesinde birçok noktada bozuk yol, beton yol, kaldırım ve sıcak asfalt çalışması başlatan Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, tarihi Syedra Kalesi ve Avsallar Karasu yolunda asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Fen İşleri ekiplerimiz kentin pek çok noktasında, yayla yollarımızda dahil asfalt çalışmasını sürdürüyor. Alanya’nın tüm mahallelerinde kaliteli yolları ve ulaşımda konforu sağlamak için mesai kavramı gözetmeden çalışıyoruz. Şu an sıcak asfalt ekibimiz Syedra Kalesi yolu ile Seki Mahallesi’nde, sathı kaplama ekiplerimiz ise Avsallar Karasu yolunda çalışıyor. Karasu yolundan sonra Akdam ve çevresinde asfalt çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*