Salı , 16 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Alanya’da Kırsal Mahallelerde Asfalt Atağı Hız Kesmiyor
Alanya’da Kırsal Mahallelerde Asfalt Atağı Hız Kesmiyor

Alanya’da Kırsal Mahallelerde Asfalt Atağı Hız Kesmiyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kırsal mahallelerin kalkınmasında büyük rol oynayan kaliteli yolları vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde doğu ve batı mahallelerinde yoğunlaşan sathi kaplama çalışmaları Soğukpınar Mahallesi’nde devam ediyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile doğu ve batı kırsalında sürdürülen sathi kaplama çalışmalarında sona gelindi. Doğu Mahallelerinden Beyreli Mahallesi Topbaşlar Mevkiinde çalışmalarını tamamlayan ekipler, batıda Soğukpınar Mahallesi Koğuşlar ve Küpçüler Mevkiinde sathi kaplama çalışmasına devam ediyor.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kırsal Mahallelerin yanısıra yeni yerleşim alanları ve altyapısı tamamlanan yollarda 2017 yılında yoğun çalışma sürdürdük. Geçtiğimiz ay doğu ve batıda aynı anda başlattığımız sathi kaplama ile vatandaşlarımıza yakışan yolları hizmete sunduk. Su an Doğuda Beyreli Mahallesi’nden sonra, batıda Soğukpınar Mahallesi’nde asfalt çalışmamız devam ediyor. Burada toplam üç buçuk kilometre çalışmamız olacak. Daha sonra vatandaşlarımızın talepleri ve kendi tespitlerimiz doğrultusunda asfalt çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*