Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Alanyolu’nda Kilit Parke Çalışmaları Başladı
Alanyolu’nda Kilit Parke Çalışmaları Başladı

Alanyolu’nda Kilit Parke Çalışmaları Başladı

İl genelinde uzun yıllardır alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları karşılanmayan mahallelerin sorunlarını çözmek için harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’na bağlı Alanyolu Mahallesi’nin de sorunlarını ortadan kaldırıyor. MASKİ Genel Müdürlüğü’nce alt yapısı yenilenen Alanyolu’nda şimdi de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlanıldı.

Manisa’nın Büyükşehir olmasının ardından, köyden mahalleye dönüşen yerleşim alanlarında Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü alt yapı ve üst yapı çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Köprübaşı’na bağlı Alanyolu Mahallesi’nde de yürütülen çalışmalar kapsamında ilk olarak MASKİ Genel Müdürlüğü’nce mahallenin içme suyu ve kanalizasyon hatları yenilendi. Ardından Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı’nca üst yapı çalışmalarına start verildi. Gerçekleştirilen çalışmaları Köprübaşı Koordinasyon İşleri Müdürü Rahmi Erdem de yakından takip ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımıza en güzel hizmeti ulaştırma çabası içerisindeyiz. Bu kapsamda mahallelerin yıllardır yaşadığı sorunlara neşter vurmak için çalışıyoruz. Alanyolu Mahallesi’nde de MASKİ Genel Müdürlüğü’nce alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kilit parke çalışmalarına start verdik. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Alanyolu Mahallesi yepyeni bir görünüme kavuşacak” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*