Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Alaşehir şehirlerarası otobüs terminalinde çalışmalar tamamladı
Alaşehir şehirlerarası otobüs terminalinde çalışmalar tamamladı

Alaşehir şehirlerarası otobüs terminalinde çalışmalar tamamladı

Manisa’nın il genelinde dev projeleri bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir’de yapımına başladığı şehirlerarası otobüs terminalinde çalışmalarını tamamladı. Önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanan şehirlerarası otobüs terminali modern görünümüyle ilçeye çok yakıştı.

Kentin ihtiyaçları noktasında dev yatırımları bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Alaşehir’de yapımına başladığı şehirlerarası otobüs terminalinde çalışmalar tamamlandı. İlçenin ihtiyacına cevap verecek olan yeni şehirlerarası otobüs terminali, peyzaj uygulaması ve aydınlatmasının da yapılmasıyla birlikte daha güzel bir görüme kavuştu. Modern terminalin ilçeye çok yakıştığını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün,” İlçedeki en büyük yatırımımız olması nedeniyle de dikkat çeken bu yatırımı Alaşehir’e kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Modern görünümüyle ilçemize çok yakışan terminalin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*