Cumartesi , 20 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı
Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı

Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı

Alifakı Mahallesi’nde Asfalt Hazırlığı :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kırkağaç ilçesi Alifakı Mahallesi’nde 1 buçuk kilometrelik yolda asfalt öncesi temel çalışması yapıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde asfalt çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar kapsamında Kırkağaç’ın Alifakı Mahallesi’nde asfalt öncesi temel çalışması yapıldı. Devam eden çalışmayı Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman da yerinde inceledi.
Yapılan çalışma hakkında bilgiler de aktaran Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, “Türkiye’nin her bölgesinden ziyaretçi gelen Alifakı Hazretleri’nin türbesinin bulunduğu Alifakı Mahallesi’ne giden yolda asfalt öncesi temel çalışması yapıldı. Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yapılan çalışmayla, binlerce insanın geldiği mahallemizin yolu güvenli ve konforlu bir hale getirildi. Vatandaşlar, yapılan çalışmadan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ilettiler” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*