Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor
Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Altınordu ilçesinde sıcak asfalt çalışmaları sürüyor : Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde altyapısını tamamladığı yollarda sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yaklaşık 20 yıl önce döşenen ve özelliğini kaybeden beton parkeleri sökerek altyapıyı da elden geçiren Büyükşehir Belediyesi, uyguladığı sıcak asfaltla vatandaşların takdirini kazanıyor.

ORDU, YOL ÇALIŞMALARINDA ÖRNEK İL OLDU

19 ilçenin tamamında yoğun yatırım programı yürüten Büyükşehir, Altınordu’da araç trafiğinin yoğun olduğu bulvar, cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarına hız verdi. Hava koşullarının elverişli olmasıyla birlikte ekiplerini seferber eden Büyükşehir Belediyesi, kentteki değişim ve dönüşüme devam ediyor. Büyükşehirin sürdürdüğü hummalı çalışma temposuyla Ordu, modern yolları ve sorunsuz altyapısıyla örnek illerden biri olma yolunda hızla ilerliyor.

ALTYAPIYA DEVASA BÜTÇELER AYRILDI

Başkan Enver Yılmaz’ın göreve geldiği ilk günden itibaren üzerinde ısrarla durduğu yol ve su konusunda devasa bütçeler ayırarak hazırladığı projeleri hayata geçiren Ordu Büyükşehir Belediyesi, sürdürülen çalışmalarla birlikte vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor. Altınordu ilçesinde birçok mahallede altyapıyı elden geçiren ve sorunsuz bir altyapıyı ortaya çıkarmayı hedefleyen Başkan Yılmaz, sıcak asfaltını döktüğü yaya, koşu ve bisiklet yollarını hazır hâle getirmeye başladığı sahil şeridindeki büyük değişikliğin ardından, trafik akışının yoğun olduğu ana ve ara arterlerde de çalışmaları yoğunlaştırdı.

BİRÇOK NOKTADA ÇALIŞMA VAR

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yatırım programı doğrultusunda Akyazı Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan Tunalı Hilmi Caddesi’nde sıcak asfalt uygulaması yaparken, aynı mahallede Kanuni Sultan Süleyman Caddesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi, 788 no’lu sokak ve Huzur Caddesi, Bahçelievler Mahallesi’nde Adnan Kahveci Caddesi, Karapınar Mahallesi’nde ise 1159 no’lu ve 1010 no’lu sokaklarda sıcak asfalt öncesi altyapı çalışmalarına devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*