Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 06. Ankara » Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik
Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik

Ankara Büyükşehirden Modern Teknolojiyle Kolay Temizlik :Ankara Büyükşehir Belediyesi, modern temizlik araçlarıyla, kent temizliğinin hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı ekipleri, her gün 60’a yakın ekiple, kent genelindeki temizlik çalışmalarını yürütüyor. Ekipler, beton bariyerler ile geniş yüzeyli altgeçit duvarlarını sulu sistemli, özel temizleme araçlarıyla temizliyor.

Kent Estetiği Dairesi temizlik ekipleri, kış şartlarında daha fazla kirlenen refüj bariyerlerini daha küçük fırçalı temizlik araçlarıyla, geniş yüzeyli altgeçit duvarlarını da daha büyük fırçalı temizleme araçlarıyla gerçekleştiriyor.

Bu araçlarla temizlik işlemlerinin çok daha kolay ve seri yapılabildiğini, bu sayede trafik akışında da herhangi bir olumsuzluğa geçit verilmediğini belirten yetkililer, modern ve çok fonksiyonlu temizlik araçlarıyla hem zamandan hem de emekten tasarruf ettiğine dikkat çektiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*