Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Antalya Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt
Antalya Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir’den Bozhöyük ve Zümrütova’ya sıcak asfalt :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı İlçesine bağlı Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinin yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.

Büyükşehir Belediyesi, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri ilçelerde asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ekipler Elmalı İlçesine bağlı Bozhöyük ve Zümrütova mahallelerinin yolunu sıcak asfaltla kaplıyor. Toplam 6 kilometre uzunluğundaki mahalle yolunda devam eden asfalt çalışmaları, Bozhüyük ve Zümrütova halkı tarafından mutlulukla karşılandı. Çalışmalarda kullanılan sıcak asfalt, Başkan Menderes Türel’in Doğu ilçelerine hizmet etmesi için kurduğu asfalt tesisinden temin ediliyor. Ekipler, bu sayede hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf ediyor.

HİZMETİN EN İYİSİNİ VERMEK İÇİN ÇALŞIYORUZ
Bozhöyük ve Zümrütova mahallesinin yol çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda mahalle ve grup yollarımızı son derece modern hale getirmek için yoğun çaba göstermekteyiz. Kırsalda kalıcı yollar yapmak için özen gösteriyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*