Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Antalya’da Sürücülere alternatif yolları tercih edin uyarısı yapıldı
Antalya’da Sürücülere alternatif yolları tercih edin uyarısı yapıldı

Antalya’da Sürücülere alternatif yolları tercih edin uyarısı yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları’nın Düden ve Sanayi katlı kavşaklarında bakım onarım çalışması başlattığını duyurarak, vatandaşların şerit daralmasından kaynaklı trafik yoğunluğundan mağdur olmamaları için alternatif yolları kullanmalarını istedi.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Muratpaşa ve Kepez İlçe sınırları içerisinde bulunan Gazi Bulvarı üzerindeki Sanayi ve Düden katlı kavşaklarında, genleşme ve derzlerinde oluşan deformasyonlar nedeniyle Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü tarafından bakım ve onarım çalışmaları yapıldığı bildirildi.

21 KASIM’A KADAR SÜRECEK
Sanayi Katlı Kavşağının kuzey aksında yapımı devam eden çalışmaların 21 Kasım Salı gününe kadar tamamlanacağı belirtilerek, çalışma süresi boyunca çalışma alanında şerit daraltmaları olacağından vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından alternatif yolların kullanılması istendi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*