Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı
Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı

Asfalt Eğitim Seminerinde Zemin Uygulaması Yapıldı :Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt serim ve yama ekibine “Asfalt Üretimi, Serimi ve Laboratuvar Hizmetleri” konulu eğitim semineri verildi.

İSFALT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İbrahim SÖNMEZ, Ar-Ge Müdürü Kasım YILDIZ, Uygulama Müdürü Fethi TURGUT ve Kalite Kontrol Şefi Süleyman GİRİT tarafından verilen teorik eğitimin ardından, sahadaki uygulamalı bölümüne geçildi.

Batman Belediyesine bağlı Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekibinin de hazır bulunduğu seminerin son kısmı olan “Uygulamalı Asfalt Serim Eğitiminde”, programdaki asfaltın serimi gerçekleştirildi. En doğru, en verimli asfalt serim teknikleri uygulandı. Sahadaki uygulamalı eğitimlerle, asfalt serimi ve yol yapım uygulamalarında karşılaşılan sorunlara da ne tür pratik çözümler geliştirilebileceği konusunda püf noktalar üzerinde duruldu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*