Perşembe , 23 Şubat 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Asfalt startı Manavgat’tan verildi
Asfalt startı Manavgat’tan verildi

Asfalt startı Manavgat’tan verildi

Asfalt startı Manavgat’tan verildi :Antalya Büyükşehir Belediyesi, 2017 asfalt sezonunu Manavgat’ta açtı. Daha önce bakım ve onarımı yapılan Yukarıışıklar ve Çayyazı Mahalle yolları sıcak asfaltla kaplanıyor.

Kırsalda başlattığı yol seferberliği kapsamında 3 yılda 350 milyon lira harcayarak, 370 kilometre sıcak asfalt, 1408 kilometre sathi asfalt ve 2 bin 54 kilometre stabilize yol çalışması yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi 2017 asfalt sezonunun startını Manavgat’tan verdi. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, geçtiğimiz aylarda alt yapısını ve bakım onarımını tamamladığı, Yukarıışıklar ve Çayyazı grup yolunda asfalt çalışması başlattı. 9 kilometrelik grup yolu sıcak asfaltla kaplanacak. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfalt çalışması mahalle sakinlerini sevindirdi.
Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ve Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş çalışmaları yerinde inceledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in talimatıyla 2017’de de yolu bulunmayan mahalle ve yayla bırakmamak, kırsal yolları konforlu hale getirmek için geceli gündüzlü bir çalışma sergileyeceklerini belirten İsa Akdemir, havaların ısınmasıyla asfalt çalışmalarının daha da hız kazanacağını söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*