Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi
Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi

Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi

Uygulama projesi Çankırı Belediyesince hazırlanan ve 2017 yılı başında yapımı başlanan Aşiyan Köprülü Kavşak çalışmalarında sona gelindi. Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünün yapım işini üstlendiği ve şehir trafiğini rahatlatacak Aşiyan Köprülü Kavşak, ayakları üzerine dikildi.

Aşiyan mevkiine yapılan Aşiyan Köprülü Kavşak projesi tüm hızıyla devam ediyor. Karataş ve Aksu Mahallelerini birbirine bağlayan proje, Tatlıçay ile karayolu üzerine isabet eden prefabrik kirişler üzerine konularak şehrin iki yakasını birleştirdi. Çalışmaları sona yaklaşan köprülü kavşağın toprakarme dolguları, korkulukları, kaldırım ve diğer imalatlarının yapımı da devam ediyor. Köprünün asfalt çalışmaları da en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacak. Çankırı halkının projenin tamamlanmasını dört gözle beklediğini belirten Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Aşiyan Köprülü Kavşak Projemiz, Karayolları 15. Bölge Müdürlüğümüzün azimli çalışması ile ayakları üzerine dikildi. Şehir trafiğini rahatlatmak için uygulama projesi Belediyemizce hazırlanan ve Karayolları tarafından ihale edilerek başlatılan “Olmaz, yapılamaz!” denen Aşiyan Köprülü Kavşak, şimdi dimdik karşımızda. Bu proje, şehrin geçiş noktasında trafik probleminin çözümü için önemli ve etkin bir alternatif olacak.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*