Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Asmaca Mahallesi’nde Asfalt Sevinci
Asmaca Mahallesi’nde Asfalt Sevinci

Asmaca Mahallesi’nde Asfalt Sevinci

Asmaca Mahallesi’nde Asfalt Sevinci : Alanya Belediyesi’nin mahallelerde yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında Asmaca Mahallesi’nde 5 kilometre sathi kaplama yapıldı. Mahalle içi ve ana yollarda tozdan kurtulduklarını dile getiren Asmaca sakinleri Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.

Yaz başından itibaren tüm mahallelerde asfalt seferberliği başlatan Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Asfalt Şefliği Birimi programa alınan mahalle yollarında 2 sathi kaplama, 1 sıcak asfalt ekibi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar kapsamında son olarak Asmaca Mahallesi’nde 5 kilometre asfalt yapıldı. Mahalle içi ve ana yolda sürdürülen asfalt çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.

YÜCEL’DEN EN UZAK MAHALLE OLAN BAŞKÖY’E ASFALT MÜJDESİ

Kırsal mahallelerde önceliklerinin vatandaşların talepleri doğrultusunda kesintisiz ve kaliteli ulaşım olduğunu belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Ekiplerimiz mahallelerde öncelik arz eden yollarda çalışmalarını sürdürüyor. Hedefimiz Alanya’nın her noktasında refahı sağlamak. Bu hafta içerisinde en uzak mahallemiz olan Başköy Mahallesi’nde asfalt çalışmamız devam edecek.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*