Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Atatürk Bulvarı Orta Refüjü Yenileniyor
Atatürk Bulvarı Orta Refüjü Yenileniyor

Atatürk Bulvarı Orta Refüjü Yenileniyor

Çankırı Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı’nın Belediye Meydanı’ndan Kucaklama Taşı’na kadar olan kısmında orta refüjü düzenliyor.

Şehir estetiğine katkı sağlamak amacı ile yapılan çalışmalarda; eskiyen bordür sistemi kaldırılarak yerine 280 adet beton bariyer yerleştirilecek. Çalışmalarda yolun her iki tarafının ve orta refüjün mevcut genişlikleri de korunacak.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda Atatürk Bulvarı’nın Kucaklama Taşı’ndan Belediye önüne kadar olan orta refüj kısmı tamamlandı. 140 beton bariyerin kullanıldığı çalışmalar için ekipler, yolun karşı tarafta kalan kısmını yapmaya başladı. Orta refüj çalışmaları yapılırken asfaltta bozulan alanlara da yama çalışması uygulanıyor. 7/24 esasına göre çalışan ekiplerin çalışmayı bir hafta içerisinde tamamlayacağı bildirildi. Atatürk Bulvarı üzerinde çalışmaların gerçekleştirildiği alanda yol, trafiğe kapalı olacak. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin ardından Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler de yapılan orta refüjde peyzaj ve düzenleme çalışmalarını yürütecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*