Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 06. Ankara » Atatürk Bulvarı’da asfalt çalışması gece gündüz sürüyor
Atatürk Bulvarı’da asfalt çalışması gece gündüz sürüyor

Atatürk Bulvarı’da asfalt çalışması gece gündüz sürüyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi , Atatürk Bulvarı’nın Ulus Atatürk Heykeli ile Sıhhiye Köprüsü arasındaki bölümünde asfalt çalışmasını gece gündüz sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından 11 Ağustos Cuma gecesi saat 22.00’da başlayan çalışmalar nedeniyle yolun Ulus-Sıhhiye arası Kızılay’a gidiş istikameti trafiğe kapatılırken, bugün çalışmalar iki yönde de yapılıyor.

Modifiye asfalt serimi için önce mevcut asfalt trimerle kazınarak, ardından binder tabakası serilirken, Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, Ulus’tan Sıhhiye istikametine doğru binder tabakasının serildiğini karşı istikamette ise trimerle mevcut asfaltın kazıldığını söylediler.

Yetkililer, binder tabakasının serilmesinin ardından aşınma tabakası olarak modifiye asfaltın serileceğini belirterek, çalışmaların yarın (14 Ağustos Pazartesi) akşam saatlerine kadar bitirilmesinin hedeflendiğini belirttiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*