Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 06. Ankara » Atatürk Bulvarı’na Dekoratif Aydınlatma
Atatürk Bulvarı’na Dekoratif Aydınlatma

Atatürk Bulvarı’na Dekoratif Aydınlatma

Atatürk Bulvarı’na Dekoratif Aydınlatma : Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in en yoğun araç ve yaya trafiğinin yaşandığı “15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanı” ile Atatürk Bulvarı’nın Sıhhiye-Akay Kavşağı arasındaki bölümüne dekoratif aydınlatma direkleri yerleştiriyor.

Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı ekipleri, Sıhhiye-Akay Kavşağı arasındaki bölümde, eski aydınlatma sistemlerini kaldırarak yerine dekoratif aydınlatma direklerini yerleştiriyor. Ekiplerce, 120 adet dekoratif aydınlatma direğinin iki yönlü olarak montesine başlandı.

Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı daha önce de; Ankara Garı, Gençlik Parkı, Kurtuluş Savaşı Müzesi (İlk Meclis), Cumhuriyet Müzesi (İkinci Meclis), Ankara Palas ve Zafer Anıtı gibi tarihi bölge ve parkların bulunduğu Cumhuriyet Caddesi, tarihi Hacı Bayram Camii ve Tacettin Dergahı çevresi ile Ankara Kalesi’ne çıkılan Hisarpark Caddesi’ni dekoratif aydınlatma direkleri ile donatmıştı.

Yürütülen çalışmalar kapsamında aydınlatma alt yapısı da yenilenirken, kullanılan led teknolojisi ile hem aydınlatmada verim elde ediliyor hem de tasarruf sağlanıyor.

Kent Estetiği Dairesi Başkanlığı tarafından ihalesi yapılarak satın alınan dekoratif aydınlatma direkleri, kum döküm alüminyum gövdeden oluşuyor ve direklerde 1’i merkezde 4’ü kollarda olmak üzere 5 armatür bulunuyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*