Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Atatürk Caddesi’nde Sona Geliniyor
Atatürk Caddesi’nde Sona Geliniyor

Atatürk Caddesi’nde Sona Geliniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Soma’nın prestij caddelerinden olan Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirdiği yol ve tretuvar düzenlemesi çalışmalarında sona gelindi. Yüklenici firma yetkilileriyle birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, çalışmaların 15-20 gün içerisinde tamamlanacağını, caddenin aydınlatmalarıyla birlikte ışıl ışıl bir görünüm kazanacağını dile getirdi.

Soma’nın en işlek caddelerinden bir tanesi olan ve Atatürk Caddesi’nde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen yol ve tretuvar düzenlemesi çalışmaları tamamlanmak üzere. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir ve Soma Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyerek yüklenici firma yetkililerinden çalışmaların durumu hakkında da bilgiler aldı. Atatürk Caddesi’nin Soma’nın en işlek ve prestijli caddelerinden bir tanesi olduğunu dile getiren Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Büyükşehir olmamızın ardından yapmayı planladığımız ancak alt yapı eksiklikleri nedeniyle geç başlayabildiğimiz bir proje. MASKİ dahil bütün alt yapı kuruluşlarının çalışmalarının tamamlanmasının ardından bir de üst yapı çalışmalarını başlattık” dedi.

Işıl ışıl bir bulvar olacak
Yolun kaldırım düzenlemelerinin ve bir şeridinde çalışmaların tamamlandığını söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Şu anda yolu bir şerit olarak trafiğe açtık. İkinci şerit için çalışmalar devam ediyor. Yüklenici firma yetkilileriyle görüşmelerimizde yaklaşık 15-20 gün içerisinde bu çalışmanın da tamamlanacağını söylediler. Bu çalışma da bittiği zaman Somalı vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Aydınlatmasıyla birlikte ışıl ışıl çok güzel bir bulvar olacak” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*