Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Bağlar ilçesinde asfalt çalışmaları devam ediyor
Bağlar ilçesinde asfalt çalışmaları devam ediyor

Bağlar ilçesinde asfalt çalışmaları devam ediyor

Bağlar ilçesinde asfalt çalışmaları devam ediyor :Sezonu 500 bin ton sıcak asfalt hedefiyle açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesinde Sunay (Koşuyolu) ve Nüket Coşkun caddelerinin ardından Göçmenler ve Kardeşler caddelerine sıcak asfalt serdi.

Kent merkezinde 2017 yılı içinde 500 bin ton sıcak asfalt serme, kırsal ilçelerde ise bin 100 kilometrelik yolda sathi kaplama yapma hedefiyle sezonu açan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kent genelinde bozuk ve yıpranan bulvar, cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Yenişehir ilçesinde Büyükalp, Rızvanağa ve Lise caddeleri ile birçok sokağı asfaltlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Bağlar ilçesindeki sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

700 ton asfalt serildi

Ekipler, Bağlar ilçesi Sunay (Koşuyolu) ve Nüket Coşkun Caddesinde asfalt çalışmalarını tamamladıktan sonra Göçmenler ve Kardeşler caddesine geçti. Ekipler, düzeltme tabasını serdikten sonra her iki caddeye 5 cm kalınlığında sıkıştırılmış 700 ton sıcak asfalt döktü. Ekipler, çalışmaları aynı gün içinde tamamlayarak iki caddeyi baştanbaşa asfaltladı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sıcak asfalt çalışmasına Bağlar ilçesinin caddelerinde devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*