Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Bağlar ilçesinde asfalta hazırlık çalışmaları başladı
Bağlar ilçesinde asfalta hazırlık çalışmaları başladı

Bağlar ilçesinde asfalta hazırlık çalışmaları başladı

Bağlar ilçesinde asfalta hazırlık çalışmaları başladı :Yenişehir ilçesinde asfalt çalışmalarını tamamlayan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesinde bazı caddelerde asfalt söküm çalışmaları yürütüyor.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, bulvar, cadde ve sokaklarda asfalt sökme, serme ve yol çizgileri çizme çalışmalarına devam ediyor. Rızvanağa, Lise ve Büyükalp caddeleri ile birçok sokağın asfaltlama çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Yenişehir ilçesinin ardından Bağlar ilçesindeki yolları asfaltlamaya hazır hale getirmek için çalışmalara başladı. Sunay (Koşuyolu) ve Göçmenler caddelerinde asfalt söküm çalışmalarını tamamlayan ekipler, şimdiye kadar Sunay, (Koşu yolu), Göçmenler ve Nüket Coşkun Caddesi de dahil olmak üzere toplamda 3 kilometrelik yolda asfalt sökme çalışması yaptı.

Asfalt sökme çalışmalarının ardından ekipler, cadde ve sokaklara sıcak asfalt sermeye başlayacak.

Yol çizgileri çiziliyor

Asfalt sökme ve asfalt dökme çalışmaları biten caddelerde Büyükşehir Belediyesi ekipleri, araçların ve yayaların daha rahat ve konforlu yollarda ulaşım sağlaması için yol çizgileri çizmeye devam ediyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*