Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 60. Tokat » Bakan Arslan, Tokat-Niksar yolu açılış törenine katıldı
Bakan Arslan, Tokat-Niksar yolu açılış törenine katıldı

Bakan Arslan, Tokat-Niksar yolu açılış törenine katıldı

Bakan Arslan, Tokat-Niksar yolu açılış törenine katıldı :Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ile birlikte Tokat-Niksar Yolu açılış törenine katıldılar.

Bakan Arslan yaptığı konuşmada, Tokat’ta bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirerek, bugüne kadar önemli hizmetler yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Arslan, bugün Niksar-Tokat karayolunun tamamlanan 12 kilometresinin hizmete açıldığını belirtti.

Tokat’a birçok hizmet yaptıklarını anlatan Arslan, “İnşallah en kısa sürede bitireceğiz bu yolu. Niksar-Ünye karayolunun projesi tamam, ihalesini yapacağız. Tokat’ın mevcut havalimanı sizlere hizmette yetersiz, inşallah yenisini yapacağız. Çamlıbel Tüneli’nin de proje çalışması tamamlandı. İhalesini yapacağız.” dedi

Bakan Yılmaz ise Tokat ile Sivas’ın kardeş kentler olduğunu, Tokat’ta bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

Konuşmaların ardından Kanal Tokat Projesi’nin temeli atıldı.

Daha sonra Tokat-Niksar karayolunun tamamlanan bölümünün açılış törenine katılan Yılmaz ile Arslan, incelemelerde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*