Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Başkan Atilla asfalt çalışmasını denetledi
Başkan Atilla asfalt çalışmasını denetledi

Başkan Atilla asfalt çalışmasını denetledi

Başkan Atilla asfalt çalışmasını denetledi :Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kışla Caddesi’nde yürütülen asfalt çalışmasını denetledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin, kent genelinde asfalt, yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor. Yenişehir ilçesi Kışla Caddesi’nde yürütülen yağmur suyu şebeke çalışmaları tamamlanırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, caddede başlayan ve akşam saatlerinde de devam eden asfaltlama çalışmasını denetledi. Başkan Atilla, işçilerle sohbet etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

‘Konforlu bir şehir için çalışıyoruz’

Büyükşehir Belediyesinin yürüttüğü hizmetlerle halkın sorunlarını bitirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Atilla, “Konforlu bir şehir için çalışıyoruz. Diyarbakır’ımızı daha modern bir şehir haline getirmek için gece ve gündüz işçilerimizle birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz. Diyarbakırlılar, her şeyin en iyisini hakkediyor” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*