Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Başkan Atilla Mezopotamya Bulvarında yürütülen çalışmaları inceledi
Başkan Atilla Mezopotamya Bulvarında yürütülen çalışmaları inceledi

Başkan Atilla Mezopotamya Bulvarında yürütülen çalışmaları inceledi

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Ahmed Arif Caddesi ile Mezopotamya Bulvarında yürütülen çalışmaları inceledi, vatandaşlarla bir araya gelip görüş alışverişinde bulundu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Ahmed Arif Caddesi ile Mezopotamya Bulvarında yürütülen çalışmaları denetledi.

Başkan Atilla, Ahmed Arif Caddesi’nde yapımına başlanılan parktaki çalışmaları inceledi, birim amirlerinden bilgi aldı. Huzurevleri Semti’nde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Atilla, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerine ilişkin vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Atilla, daha sonra Mezopotamya Bulvarında devam eden refüj düzenleme ve bordür taşı döşeme çalışmalarını yerinde denetledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*