Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi
Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Başkan Aydın, Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi :Bahar ayının gelmesiyle birlikte yoğun bir çalışmaya giden Sivas Belediyesi şehrin dört bir yanında aralıksız çalışıyor. Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kazancılar Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Aydın vatandaşlarla bir araya geldi.

Sivas Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Başta Mevlâna Tüneli ve 15 Temmuz Şehitler Parkı ve çok katlı otoparkında yoğun bir çalışmaya imza atan ekipler öte yandan şehrin çehresini değiştiren altyapı ve üst yapı çalışmalarını da sürdürüyor.

Kazancılar Caddesi’nde gerçekleştirilen altyapı ve üst yapı çalışmalarını da Özbelsan AŞ Genel Müdür Vekili Şaban Kaya ile birlikte inceleyen Belediye Başkanı Sami Aydın yapılan düzenleme hakkında işçilere talimatlar verdi.

Mahalle esnaflarıyla bir araya gelen Başkan Aydın burada esnaflarla bir süre sohbet etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*