Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi
Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Başkan Çalışkan Osmangazi Mahallesi’ndeki Asfalt Çalışmalarını İnceledi :Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Osman Gazi Mahallesi’nde yürütülen Asfalt çalışmalarını inceledi.

Asfalt ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam eden Karaman Belediyesi, Osman Gazi Mahallesi’nde ki tüm sokaklara sıcak asfalt seriyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Vatandaşlarımızın kullanımı için şehrimizin her noktasında etap etap yol, asfalt ve parke döşeme çalışmaları yapıyoruz. Osman Gazi Mahallesi’nde başlattığımız asfalt ve kaldırım çalışmaları son sürat devam ediyor. Ekiplerimiz burada ki tüm sokaklara girdiler. Kısa sürede çalışmayı tamamlayıp Sümer Mahallesi’ne geçeceğiz. Tek amacımız, vatandaşlarımızın hayır dualarını alabilmek ve onlara layık olabilmek” diye konuştu.

Osman Gazi Mahallesi Muhtarı Ramazan Kepir’inde eşlik ettiği mahalle gezisinde Başkan Çalışkan rastladığı vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*