Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 38. Kayseri » Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçit çalışmalarını inceledi
Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçit çalışmalarını inceledi

Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı’ndaki alt geçit çalışmalarını inceledi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, sık sık sahaya çıkarak yatırımları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Kocasinan Bulvarı, Fuzuli Kavşağı’nda başlayan alt geçit çalışmalarını takip etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda üç kavşağı kapsayan alt geçit projelerinden ilki olan Fuzuli Kavşağı’nda alt geçit çalışması başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Fuzuli Kavşağı’ndaki çalışmaları izleyerek, incelemelerde bulundu. Alt geçit için yapılan kazı çalışmalarını takip eden Başkan Mustafa Çelik, müteahhit firma yetkilisinden de çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Bulvarı’nda Tuna ve 30 Ağustos Kavşağı’nı birlikte kapsayan alt geçit için de geçen hafta ihale yapmıştı. Kayseri’nin en uzun alt geçidi olacak olan Tuna ve 30 Ağustos Kavşaklarını geçecek alt geçidin çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*