Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 38. Kayseri » Başkan Çelik’ten Gece Denetimi
Başkan Çelik’ten Gece Denetimi

Başkan Çelik’ten Gece Denetimi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’nda yapılacak olan alt geçit çalışmalarının trafiği engellememesi için yan yollar açıyor. Başkan Mustafa Çelik, çalışmaların yapıldığı bölgelerde gece yarısı incelemeler yaptı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Kocasinan Bulvarı’nda yapacağı üç ayrı ka

Fuzuli Caddesi Kavşağına yapılacak olan alt geçit için kazı çalışmaları başlandı. Bu arada Kocasinan Bulvarı ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na yapılacak olan alt geçitlerin trafik akışını engellememesi için yan yol çalışmaları yapılıyor. Caddelerde KASKİ de alt yapı çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yapılacak olan alt geçitler öncesi gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledi. Gece yarısı Mustafa Kemal Paşa Bulvarı’na geçen Başkan Çelik, kontrollerde bulunarak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*