Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 63. Şanlıurfa » Başkan Çiftçi, Akçakale Kırsalındaki Çalışmaları İnceledi
Başkan Çiftçi, Akçakale Kırsalındaki Çalışmaları İnceledi

Başkan Çiftçi, Akçakale Kırsalındaki Çalışmaları İnceledi

Başkan Çiftçi, Akçakale Kırsalındaki Çalışmaları İnceledi : Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Akçakale kırsalında devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Çiftçi, “Akçakale’de bu yıl 140 kilometrelik yolu asfaltla buluşturacağız” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, hafta sonu temasları çerçevesinde Meclis üyeleri ile birlikte Akçakale kırsalında bir dizi temaslarda bulundu. Yaz dönemine denk gelen asfaltlama sezonunu en iyi şekilde değerlendirebilmek için özellikle Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığının yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduğunu belirten Başkan Nihat Çiftçi, “Sadece Akçakale’de değil Şanlıurfa’nın 13 ilçesinin tümünde geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da var gücümüzle halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

Akçakale kırsalında yer alan Bolatlar ile Vize mahallesi arasında yapımı tamamlanan yolu inceleyerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çiftçi, “Akçakale’de sadece kırsal bölgelerde değil, ilçe merkezinde de gerek ŞUSKİ’nin geekse Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Çevre Koruma Daire Başkanlığının çalışmaları var. İlçe merkezimizde kaldırım ve orta refüj düzenlemeleri, yer altı şebekelerinin revizyonu ve belirlenen bölgelerdeki asfaltlama uygulamalarımız devam ediyor. Akçakale’yi seviyoruz ve çalışkan bir kadro Akçakalelilerin hizmetinde. Mevsim programı içerisinde yer alan hizmetlerimizi aksatmadan sürdürüyoruz” diye konuştu.

Başkan Çiftçi ve Meclis üyeleri, Akçakale’deki temaslarının ardından Harran’a geçerek burada devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*