Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 18. Çankırı » Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Başkan Dinç Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi :Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü, 2017 çalışma programı kapsamında Çarşamba Pazarı etrafındaki yolların asfaltını yeniledi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, şehrin muhtelif alanlarında yol, kaldırım ve asfalt çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Dinç, Buğday Pazarı Mahallesi Çarşamba Pazarında devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgedeki bozulan asfaltlar kaldırılarak yeni kurulan şantiyeden Karayolları standartlarına uygun temel malzemesi serilerek üzerine sıcak asfalt uygulaması yapıldı. Çalışmalar kapsamında 2000 ton asfalt atıldı.

Dinç, şehri güzelleştirmek ve bu şehirde yaşayan insanların yaşam kalitesini daha da arttırmak için çalışmaları her alanda titizlikle yürüttüklerini kaydetti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*