Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Başkan Ergün Hizmetleriyle Gönülleri Fethediyor
Başkan Ergün Hizmetleriyle Gönülleri Fethediyor

Başkan Ergün Hizmetleriyle Gönülleri Fethediyor

İl genelinde hizmette siyaset yapmaksızın yatırımlarını bir bir hayata geçiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, vatandaşların gönlünde adeta taht kuruyor. Demirci’nin Tekeler, Kazancı ve Sağnıç mahalleri arasındaki yolda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yol bakım çalışması nedeniyle memnuniyeti paylaşan Abdurrahman Ünlü, “Başkan Ergün bizim gönüllerimizin başkanı” ifadesinde bulundu.

Manisa’nın il genelinde hayata geçirdiği dev yatımlarla kente değer katan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da yıllardır kaderine terk edilen yollarda asfalt çalışması gerçekleştirerek ulaşımda kaliteyi arttırıyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de Tekeler-Kazancı ve Sağnıç mahalleri arasındaki yaklaşık 10 kilometrelik yolda ikinci kat sathi kaplama çalışmasını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, Demirci Koordinasyon İşleri Müdürü Kazım Aysan, Demirci Muhtarlar Derneği Başkanı Nurullah Emekli ile birlikte mevcut yolda yürütülen çalışmaları inceledi.

“Başkan Ergün, gönüllerimizin başkanı”
Bölgede yürütülen çalışmalardan dolayı memnuniyetini paylaşan Tekeler Mahalle Muhtarı Abdurrahman Ünlü,” Mahallemde yürütülen çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Eskiden yollarımız gerçekten çok kötüydü. Bizim için o Büyükşehir Belediye Başkanı değil, gönüllerimizin başkanı dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*