Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Başkan Erkoç, Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında incelemelerde bulundu
Başkan Erkoç, Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında incelemelerde bulundu

Başkan Erkoç, Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında incelemelerde bulundu

Başkan Erkoç, Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında incelemelerde bulundu :Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,yapımı devam eden Arasa Çok Katlı Otopark inşaatında incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd Proje Şube Müdürlüğü kontrolünde yapımı hızla devam eden çok katlı otopark inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Erkoç, otoparkın üç bloktan oluşacağını ve 1000 araç kapasiteli olduğunu ifade ederek en kısa sürede tamamlanarak sürücülerin hizmetine sunulacağını söyledi.

Otopark inşaatının incelemesinin ardından civardaki esnafları da ziyaret eden Başkan Erkoç, esnaflarla sohbet ederek hayırlı işler diledi.

Esnafları tek tek dolaşarak sohbet eden ve şikâyetlerini dinleyen Başkan Erkoç, Kahramanmaraş halkına hizmetin en iyisini sunmak için gayret ettiklerini söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*