Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Başkan Yılmaz Çatalpınar – Korgan Yolunu İnceledi
Başkan Yılmaz Çatalpınar – Korgan Yolunu İnceledi

Başkan Yılmaz Çatalpınar – Korgan Yolunu İnceledi

Başkan Yılmaz Çatalpınar – Korgan Yolunu İnceledi :Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, çalışmaların devam ettiği 14 km’lik Korgan-Çamlı-Çiftlik-Çatalpınar bağlantı yolunda incelemelerde bulundu.

Başkan Enver Yılmaz, “Dere yolu olarak adlandırdığımız bu bölüm hizmete girdiğinde Korgan ve Çatalpınar ilçelerimize hareketlilik kazandıracak” dedi.

1.5 AYLIK SÜREDE ASFALT İŞLEMİNE GEÇİLECEK

Beraberindeki heyetle Büyükşehir Belediyesinin ulaşım hizmetlerini yürüttüğü önemli noktalardan biri olan 14 km’lik Korgan-Çamlı-Çiftlik-Çatalpınar bağlantı yolunda incelemelerde bulunan Başkan Enver Yılmaz, “Bu güzergâhımız Korgan ve Çatalpınar ilçelerimize gittiğimizde bizden talep edilen bir yoldu. Çatalpınar’dan başlayan Çiftlik, Çamlı Mahallesi üzerinden Korgan ilçemize bağlanacak olan 14 km’lik yolda sıcak asfalt öncesi taş duvar imalatı sürüyor. 1.5 aylık süre içerisinde inşallah duvar ve yan bağlantıları tamamlandıktan sonra asfalt ve diğer işlemlere geçilecek” şeklinde konuştu.

BU YOL HEM GÖÇÜ ENGELLEYECEK HEM DE SOSYAL HAYATA KATKI SAĞLAYACAK

Vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür eden Başkan Yılmaz, “Edindiğimiz bilgiye göre bu bölgemizdeki mahalle sakinlerimize, yolun yapımında yerlerini vermek hususunda tam anlamıyla ittifak içerisinde oldukları için teşekkür ediyoruz. Her zaman gözümüzün gördüğü ve destek sunduğumuz bu havzamız bize de destektir. İnşallah bu bölgemizin dere yolu olarak adlandırdığımız bölümü bittiğinde, hem göçün engellenmesi sağlanacak hem de bölgenin sosyal hayatına farklı bir boyut kazandırılacak” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*