Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 52. Ordu » Başkan Yılmaz Soya Caddesi’ndeki Çalışmaları İnceledi
Başkan Yılmaz Soya Caddesi’ndeki Çalışmaları İnceledi

Başkan Yılmaz Soya Caddesi’ndeki Çalışmaları İnceledi

Başkan Yılmaz Soya Caddesi’ndeki Çalışmaları İnceledi : Ordu Büyükşehir Belediyesi, altyapısını tamamladığı yollarda sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Başkan Enver Yılmaz, İbrahim Fırtına ve Mehmetçik Bulvarları’nın ardından, kısa zaman sonra sıcak asfaltla kavuşturulacak Durugöl Mahallesi Soya Caddesi’nde sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.

Altyapı ve sıcak asfalt çalışmalarının vatandaşı memnun ettiğini ifade eden Başkan Yılmaz, “Altınordu ilçemizde kangren hâline gelen sorunları bir bir çözüyoruz. Yapılan çalışmalardan son derece memnun olan vatandaşlarımızdan aldığımız destekle önce altyapıyı, sonra da üst yapıyı modern ve evladiyelik bir görünüme kavuşturuyoruz” dedi.

SOYA CADDESİ’NDE 1.200 KM’LİK KISIMDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Altınordu sahilini yepyeni bir görünüme kavuşturmak için Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarına aralıksız devam ettiğini söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “OSKİ, AKSA Doğal Gaz, Telekom ve YEPAŞ gibi kurumların altyapıyı tamamladığı bölgelerde sıcak asfalt çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplam uzunluğu 4,3 km olan Bahçelievler Mahallesi Mehmetçik Bulvarı, İbrahim Fırtına Bulvarı ve Soya Caddesi’nde (sahil yolu) sıcak asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. İbrahim Fırtına Bulvarı ve Soya Caddesi’nde 3.100 km’lik kısımda sıcak asfaltı tamamlamış olup, şimdi de Soya Caddemizin 1.200 km’lik kısmında altyapı çalışmalarını tamamlandığımız yerleri asfaltla buluşturuyoruz. Bu kapsamda 900 m’lik kısımda sıcak asfaltı tamamlamış olup, kalan 300 metrelik yerde de altyapı çalışmalarımız sürüyor. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte Altınordu sahilimiz, Ordu ilimize yakışır bir çehreye kavuşacak” diye konuştu.

SAHİL YENİLENEN YÜZÜYLE YAZA HAZIR OLACAK

Yol çalışmalarının yanı sıra sahilde bisiklet ve koşu yoluyla kaldırım yapım işinin de koordineli olarak sürdürüldüğünü söyleyen Başkan Yılmaz, yaz ayında tamamlanacak çalışmaların ardından Altınordu sahilinin yenilenen yüzüyle hizmete sunulacağını belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*