Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Başkan Yücel, Mahmutlar’ın Prestij Caddesi’nde Çalışmaları Denetledi
Başkan Yücel, Mahmutlar’ın Prestij Caddesi’nde Çalışmaları Denetledi

Başkan Yücel, Mahmutlar’ın Prestij Caddesi’nde Çalışmaları Denetledi

Başkan Yücel, Mahmutlar’ın Prestij Caddesi’nde Çalışmaları Denetledi :Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahallesi’nde prestij caddesi olarak projelendirilen Atatürk Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Mahmutlar’ın ilk prestij caddesi olarak yapımı devam eden Atatürk Caddesi’nde altyapı ve üstyapı düzenleme çalışmaları tamamlanarak, kaldırım ve bisiklet yolunun inşaatına başlandı.

İhale tarihinden hemen sonra çalışmaların başladığı Mahmutlar Atatürk Caddesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Yücel, çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, Prestij Caddesi’nin 2017 yazına hizmete gireceğini söyledi.

Mevlana Caddesi ile Şükrü Bağışlar Parkı arasında projelendirilen iki kilometre uzunluğundaki yağmur suyu drenaj hattı çalışması ve üstyapı düzenlemelerinin tamamlandığı Atatürk Caddesi’nde 2 kilometre bisiklet yolu ile 35 bin metrekare parke taşı ve iki taraflı kaldırım yapılacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*