Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Başköy yolu bayrama hazır
Başköy yolu bayrama hazır

Başköy yolu bayrama hazır

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın Başköy Mahallesi’ne önce içme suyu hattı döşedi ardından bozulan yolunu asfaltladı.

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya’ya en uzak mahallelerden biri olan Demirtaş Vadisi’nin en son mahallesi Başköy’ün bir süre önce içme suyu hattını yeniledi. Yaklaşık 4 kilometre uzunluğunda içme suyu hattı çekilen mahallenin alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolları da vakit kaybedilmeksizin asfaltlandı. Büyükşehir ekipleri, Başköy’ün bozulan yollarını sathi asfalt ile kapladı.

ÇİFTE BAYRAM
Yollarının kısa sürede asfaltlanması mahalle sakinlerini mutlu etti. Başköy sakinleri, “Hem içme suyu sorumuz çözüldü, hem de yolumuzun asfaltı yenilendi. Bize çifte bayram yaşatan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyoruz “ dedi.

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Başköy Alanya’ya en uzak mahallelerden biri. Yıllardır bekleyen içme suyu sorununu ASAT çözdü. Mahalle yolunu da asfaltladık. Böylece Başköylüler bayrama daha rahat girecekler” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*