Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi
Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi

Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi

Batman Belediye Başkan Vekili Aksoy Asfalt çalışmalarını denetledi :Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı fen yol şefliğinin çalışmalarını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı.

Batman’da yaz sezonunun başlamasıyla birlikte asfalt çalışmalarının da başladığını kaydeden Başkan Vekili AKSOY, değişik mahallelerde yapılan yol yama, onarım çalışmalarının yanı sıra yeni asfaltlanan yolları da yerinde inceledi.

Asfaltın kalitesi ve yolların durumu hakkında Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi alan Başkan Vekili AKSOY’a yardımcıları Doç. Dr. H. Murat Şahin ve Sabri Aydın da eşlik etti. Vatandaşlar, Petrol Mahallesi 152. Sokakta yapımı tamamlanan asfalt yolu yerinde inceleyen Başkan Vekili AKSOY’a teşekkür etti. Yolun yapımının ardından çevrenin de güzelleştiğini, geliştiğini ifade eden çevre sakinleri: “Semt sahamızın temelini attınız. Önümüzdeki günlerde tamamlanacak. Sahanın yapımıyla birlikte çevremiz canlanacak. Yolumuz da asfaltlandı. Sizlere yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Batmanlılar için geceli-gündüzlü çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Başkan Vekili AKSOY ise, Batmanlıların en iyisine layık olduğunu dile getirerek: “Sizler hizmetin en iyisine layıksınız. Sizlerden bu moral ve desteği aldıkça bizler daha güzel şeyler yapmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde hizmete sunacağımız semt sahalarımız faaliyete girdiğinde bu bölge daha da canlanacak” dedi.

Başkan Vekili AKSOY’un Petrol ve Bayındır Mahallerinde yaptığı ziyaret mahalleliler tarafından sevinçle karşılandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*