Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman Belediyesinden Okul Bahçelerine Düzenleme
Batman Belediyesinden Okul Bahçelerine Düzenleme

Batman Belediyesinden Okul Bahçelerine Düzenleme

Batman Belediyesinden Okul Bahçelerine Düzenleme :Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Sakarya İlkokulu ve Petrolkent Mahallesinde bulunan 16 Mayıs Ortaokulu bahçe ve oyun alanlarının, Belediye Fen ekipleri gerçekleştirilen asfalt yama ve kilit taşı döşeme hizmetleriyle çehresi güzelleştirildi.

Belediye asfalt yama ekipleri tarafından Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Sakarya İlkokulu bahçesinde asfalt yamalama gerçekleştirildi. Elektrik hatlarının döşenmesi nedeniyle bozulan okul bahçesinde, bozuk alanlar önce temizlenip sonra asfalt yama ile kapatıldı.

Dört kamyon sıcak asfaltın kullanıldığı yamalama çalışması nedeniyle Belediye yönetimine teşekkür eden Sakarya İlkokulu Müdür yardımcısı Haşim SERTKAYA: “Belediyenin bu hizmetiyle hem okul bahçemiz çamurdan, çukurdan ve görüntü kirliliğinden kurtuldu hem de çocuklarımız bu alandan, oyun oynamak için sorunsuz faydalanır oldular” şeklinde konuştu.

Petrolkent Mahallesi’nde yer alan 16 Mayıs Ortaokulu bahçesinde ise Belediye parke ekipleri tarafından yaklaşık 3 dönümlük alana kilit taşı döşendi. Oyun gruplarının yer aldığı bölümlerin de kilit taşı ile döşendiği okul bahçesinde, öğrenciler sağlıklı zeminde spor faaliyetlerini yürütebilmenin keyfini çıkardı.

Hizmetlerinden dolayı öğrencileriyle Belediye ekiplerine teşekkür ettiklerini belirten 16 Mayıs Ortaokulu Müdürü Vatan DOĞU, öğrencilerin oyun faaliyetleri risk teşkil eden bozuk zeminin, kilit taşı döşemesi ile yeniden düzenlenmesi ile bu sıkıntıların giderildiğini ve okul çehresinin güzel bir görünüm kazandığını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*