Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Batman Fen İşlerinde Durmak Yok Yola Devam
Batman Fen İşlerinde Durmak Yok Yola Devam

Batman Fen İşlerinde Durmak Yok Yola Devam

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY’un “Zorunlu yerlere öncelik tanınsın” talimatıyla harekete geçen Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Çamlıca Mahallesinde 2480 sokak ile Hoşgörü Caddesinde asfalt serim çalışmasının ardından ekiplerimiz, Ana arterlerde ise kasis ve asfalt yama çalışmalarını sürdürüyor. Petrolkent Mahallesi Çamlıbel Caddesindeki çalışmalarına önceki gün başlayan ekiplerimiz 2879-2881-2802-2877 Sokaklarda asfalt serim çalışması yapıyor.

Ayrı bir ekip, Cudi Mahallesinde asfalt yama çalışması yapan ekiplerimiz, Batman Üniversitesi Merkez kampus giriş sokağı ve bağlı yan arterlerde asfalt serimine başladı.

Gültepe Mahallesi 3816-3833 sokakta yol söküm ve genişletme çalışmasının yanı sıra Bayındır Mahallesi 3626 sokakta yol söküm dolgu çalışması yapan ekiplerimiz eski asfalt plent saha içi yol açma çalışmasını sürdürüyor.

Öte yandan, Kaldırım Yapım, Bakım- Onarım Birimine bağlı ekiplerimiz ise Şirinevler Mahallesi 1402-1403-1404-1408 sokaklar ile Kültür Mahallesi Batman Park AVM yanında parke kilit taşı söküm çalışmalarına devam ediliyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*